10.08.2019
Warsztaty fotograficzne. Program Horyzont. Tadeusz Rolke & Tamara Pieńko

W ramach współpracy z jednym z głównych partnerów Fundacji S he powstał projekt warsztatów fotograficznych dla stypendystów programu Horyzont, autorstwa Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC. Naszym celem było przedstawienie różnych podejść do fotografii poprzez prezentacje portfolio artystów dwóch różnych generacji.

Warsztaty przeprowadzili, Tadeusz Rolke, legenda polskiej fotografii oraz Tamara Pieńko, fotografka młodego pokolenia.

Dwudniowe spotkanie z fotografią zostało uwieńczone niezwykle kreatywnymi pracami młodzieży, dla których inspiracją były ikoniczne dzieła malarstwa światowego.

Trzy najlepsze prace prezentujemy poniżej. To było wspaniałe spotkanie z bardzo otwartą, kreatywną młodzieżą.
Dziękujemy współorganizatorom za możliwość przeprowadzenia warsztatu.