O ARTYŚCIE

Alicja Długołęcka

dr n. hum., edukatorka seksualna, doradczyni partnerska, psychoterapeutka humanistyczna. Pracuje na Wydziale Rehabilitacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej oraz w Centrum Terapii Lew-Starowicz. Od wielu lat zajmuje się edukacją psychoseksualną i seksualnością kobiet, prowadzi szkolenia dla specjalistów i młodzieży, jest wykładowcą na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim i wielu innych uczelniach, autorką i współautorką licznych książek i artykułów z tego zakresu m.in. monografii „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać” i „Seks na wysokich obcasach”, „Wstyd”,”Seks trzyma nas przy życiu”, „Zwykła książka skąd się biorą dzieci”, „Wdzięczność”. Swoją pracę naukową i popularyzatorską poświęca profilaktyce zaburzeń psychoseksualnych, szeroko rozumianej edukacji seksualnej i propagowaniu zdrowia seksualnego.

Wdzięczność

"Wdzięczność", wernisaż wystawy. Kraków Photo Month. Ucieczka z LA, Kraków
"Wdzięczność", wernisaż wystawy. Leica 6x7 Gallery. Warszawa
"Wdzięczność", spotkanie autorskie. Leica 6x7 Gallery. Warszawa
"Wdzięczność", wernisaż wystawy. Fundacja PSW Promocji Sztuki Współczesnej. Warszawa
"Wdzięczność", spotkanie autorskie, Fundacja PSW Promocji Sztuki Współczesnej. Warszawa
Nagroda Honorowa w konkursie PTWK Najpiękniejsza Książka Roku 2018
Warsztaty dla kobiet - Wdzięczność
XXIII Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Nominacja w Konkursie "Edycja".